חיפוש
Close this search box.
Business Responsive WordPress Theme

הפיתרון לביטחון בריאותי מושלם לך ולמשפחתך

ביטוח רכב

מלא את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם

בדיקת תיק פנסיוני

ביטוח רכב

בישראל, כל בעל רכב חייב לקנות ביטוח רכב חובה, המכונה “ביטוח רכב חובה”. זה כולל ביטוח צד ג’ – אחריות כספית על נזקים לצד שלישי, וביטוח רכב חובה על תאונות עצמם.

על מנת לשפר את הכיסאות ולספק כיסוי מורחב, תוכל לבחור לרכוש ביטוחים נוספים. דוגמה לכך היא ביטוח רכב מקיף וביטוח רכב רגיל.

ביטוח רכב מקיף מספק הגנה נרחבת יותר מביטוח החובה. הוא כולל כיסוי עבור נזקים שאינם תאונתיים, כמו גניבה, נזקי רעות, איבוד או נזק לרכב בשל תאונה או גורמים חיצוניים כמו סערה או נזק מן השמיים.

אחד הביטוחים הנוספים הנפוצים הוא ביטוח רכב נוסעים, המספק כיסוי עבור נפגעי תאונה – הרוכבים ונוסעיו ברכבך.

בכל מקרה, חשוב לבדוק את הצורך ואת ההתאמה הטובה ביותר לצרכים שלך, ולשקול את הביטוחים הנוספים בהתאם לסוג הרכב, השימוש בו, והתנאים המיוחדים לך כבעל רכב.

ביטוחי בריאות

ביטוחי חיים

פנסיה ביטוח וקופ"ג

השאירו פרטים ונציג מומחה יחזור אליכם

סוגי ביטוח רכב ומה כל אחד מכסה

בכיסוי הבסיסי של ביטוח רכב חובה בישראל, כל רכב חייב להחזיק ביטוח צד ג’ – אחריות כספית על נזקים לצד שלישי וביטוח רכב חובה על תאונות עצמם.

אז מה כל שאר הביטוחים מבטיחים?

 1. ביטוח צד ג’ – אחריות כספית על נזקים לצד שלישי:
  הביטוח הזה מכסה נזקים שאתה גורם לשלישיים בתאונה. זה כולל נזקים כספיים ופיצויים לאנשים אחרים או רכושם שנפגעו ממך בתאונה.

 2. ביטוח רכב חובה על תאונות עצמם:
  זה הכיסוי הבסיסי שמכסה נזקים לרכב שלך במקרה של תאונה עם רכב אחר או נזקים מסוגים שונים כמו פגיעה מאובייקט אחר.

הכיסויים הנוספים, כמו ביטוח רכב מקיף או נוסעים, מציעים כיסוי רחב יותר:

 1. ביטוח רכב מקיף:
  נוסף לכיסוי הבסיסי ומכסה נזקים שאינם תאונתיים כמו גניבה, אש, פגיעה מחיה או נזקי רעות.

 2. ביטוח רכב נוסעים:
  כיסוי עבור נפגעי תאונה – הרוכבים ונוסעי הרכב במקרה של תאונה.

לכל אחד מהביטוחים יש יתרונות שונים – כיסוי נרחב יותר, הגנה על פני סיכונים שונים ואפשרויות כיסוי משתנות. זה חשוב לבחון את הצרכים האישיים ולבחור בכיסויים המתאימים למצבך ולרכב שלך.

ביטוח פיננסי: מנהיגות פיננסית חכמה לעתיד מבטיח

הר הכסף הינו אתר ממשלתי אשר מיועד לאתר כספים לא פעילים ע’ש החוסך בכל חברות הביטוח ובתי ההשקעות, בנוסף איתור גם כספים ע’ש קרוב שנפטר.

ממלאים טופס קצר הכולל פרטי קשר ופרטים אישיים לזיהוי. הנציג שחוזר אליך טלפונית מתחבר אונליין להר הביטוח על שמך לצורך צפיה במידע הביטוחי שלך בהר הביטוח ומחברות הביטוח. כשכל שהמידע מתקבל המומחה מטעמנו שכל עיסוקו הוא בדיקת תיקי ביטוח ומתן המלצות לביצוע מתחיל בבדיקת התיק ונותן ההמלצות. במקרים בהם תיק הביטוח מצריך זאת, המומחה מטעמנו יספק לך דוח מצב על פוליסות הביטוח שלך בחברות הביטוח. הנציג שלנו משתמש בתוכנות פנימיות שמשוות מחירים וכיסויים ובקשר ישיר עם חברות הביטוח לצורך בחינת אפשרויות להנחות והטבות.

אין כזה דבר כסף אבוד, הכסף רשום וצבור ע’ש ת.ז של העמית, בדיקה מהירה בהר הכסף תגלה בדיוק באיזה גוף הכסף צבור עבור כל עמית.

ממש לא, הבדיקה נעשית ללא מסירת אמצעי תשלום וללא כל צורך בתשלום.
שואלים את עצמכם איפה הקאצ’ ? זהו שאין קאצ’. אנו מאמינים שהמקצועיות, השקיפות והחתירה שלנו לחיסכון שלך תשרת אותך בבוא היום ברכישת ביטוח כלשהו ובהתאם לצרכיך בעתיד, כך שזה הזמן שלנו להפגין כלפיך את מקצועיותנו. כמובן שבתיקים בהם קיים חוסר ביטוחי או אי התאמה הדורשת המלצה להשלמה אנו נמליץ זאת עבורך אך ההחלטה הינה שלך בלבד. אנו נשמח לקבל את ההזדמנות הזו ממך.

כמה כסף יש על שמך, סוג הקופה
ממתי הכסף, מה דמי הניהול שמשלם, מספר פוליסה, דוח ניתוח תיק עם המלצות של בעל רישיון פנסיוני, ליווי של מומחה פנסיוני למשיכת הכסף

שאלות נפוצות

שאלות ותשובות

?הידעת

מנתוני משרד האוצר נראה כי מעל 30 מיליארד ש”ח ממתינים בקופות השונות.
בדיקה יסודית של מומחים, תעזור לכם לאתר ולשחרר את כספכם בהקדם!
רוצים לדעת כמה כסף מגיע לכם בגיל הפרישה ולעשות סדר אחת ולתמיד בחסכונות הפנסיוניים שלכם?לבדיקה ראשונית בחינם השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!

ביטוח פיננסי הוא כלי המסייע לך להגן על העתיד הפיננסי שלך ושל משפחתך. הביטוח מספק מנגנונים פיננסיים שמטרתם להפחית סיכונים פוטנציאליים ולמקד תשומת לב לתחושת הביטחון והשקט הפסיכולוגי הדרושים לך ולמשפחתך.

כמו ביטוח בריאות, ביטוח פיננסי מאפשר לך להפחית את הסיכונים הכלכליים שעשויים להתרחש במהלך החיים. כאשר אתה מבטיח את עתידך הפיננסי, אתה יכול לצפות בשלום נפשי רב יותר ולהתמודד בצורה יעילה יותר עם מצבים כלכליים לא צפויים.

ביטוח פיננסי מתעסק בפרמטרים כמו חיסכון, השקעות, ביטוח נכות, פנסיה, ועוד. כאשר אתה מבין את הצורך בביטוח פיננסי, אתה יכול לבחון את המסלולים השונים הקיימים ולבחור את אלו שמתאימים ביותר לצרכיך ולתקציבך.

המטרה העיקרית של ביטוח פיננסי היא להבטיח שבמקרי חירום או מצבים פיננסיים לא צפויים, אתה ומשפחתך מוגנים כלכלית ויש לכם מסלולים לפתרון ולהתמודדות. זה כולל הפסדים פוטנציאליים, בעיות בבניית הפיננסית, או מצבי איבוד המקורות הכלכליים.

ביטוח פיננסי מספק תחושת ביטחון ומשמש ככלי לתכנון פיננסי ארוך טווח, מאפשר לך להתמודד ביעילות עם שוני פרטים כלכליים ולהיות ערוך יותר לעתיד שלך ושל משפחתך. התכנון הפיננסי הינו חלק בלתי נפרד מהתכנון הכללי של החיים, והבנת הצורך בביטוח פיננסי היא חלק חשוב ממנו.

?במה נוכל לעזור לך

חיסכון משמעותי של עלויות הביטוח

בדיקה מול הר הכסף

היכן מחכים לך חסכונות פנסיוניים, פוליסות לביטוח חיים וחשבונות בנק אבודים?

בדיקה מול הר ביטוח

הר הביטוח - דוח ביטוחים מפורט — בדיקה מקצועית ויסודית עבור כל סוג הביטוחים. בדיקה מקצועית ומהירה עבור כל סוג הביטוחים. בדיקה מיידית חינם. דוח מרוכז של כל הפוליסות.

בדיקת כפל ביטוח

כל הביטוחים שלי — כלל ביטוח ופיננסים עושים סדר וחיסכון בתיק הביטוחי שלכם עם צוות מומחים - ללא עלות

בדיקת ביטוח פנסיוני

מה מוגדר כחסכונות פנסיוניים. קופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוחי חיים בעלי מרכיב של חיסכון, קרנות השתלמות ופוליסות ביטוח למקרה של מוות ללא מרכיב של חיסכון.
אנחנו תמיד קרובים
נשמח להזדמנות לדבר איתך

(054) 780-2646

 

עקוב אחרינו

 בדיקת תיק ביטוחי © 2020 נבנה ע״י בניית אתרים 

אנחנו תמיד קרובים

שבי ציון

נשמח להזדמנות לדבר איתך

(054) 780-2646

 

עקוב אחרינו

© בדיקת תיק ביטוחי 2020