חיפוש
Close this search box.
Business Responsive WordPress Theme

הפיתרון לביטחון בריאותי מושלם לך ולמשפחתך

ביטוח סיעודי

בדיקת תיק ביטוח סיעודי

בדיקת תיק פנסיוני

?מהו ביטוח סיעודי לקשישים

    1. ביטוח סיעודי הוא סוג של ביטוח המספק כיסוי כלפי קשישים או אנשים עם צרכים מיוחדים עבור שירותי סיעוד וטיפול במקומות שונים כמו בתי אבות, חוגי בית ואף בבתיהם. הביטוח סיעודי עשוי לכלול את הפריטים הבאים:
      1. שירותים רפואיים מתקדמים: הכרזות לטיפולים מיוחדים, טיפולי פיזיותרפיה, תרופות, ובדיקות רפואיות מתקדמות.
      2. שירותי סיעוד: כיסוי לטיפול יומיומי, סיוע בהתמודדות עם פעילויות יומיומיות, תמיכה באמצעות צוות מקצועי ועוד.
      3. אירוח בבית סיעודי: כיסוי לאירוח בבית סיעודי כאשר נדרש טיפול רפואי מתמשך.
      4. סיוע חברתי ונפשי: תמיכה פסיכולוגית, טיפול נפשי, תמיכה חברתית וכדומה.
      ביטוח סיעודי מספק הקלה פיננסית משמעותית במקרים של צורך בטיפול רפואי ממושך או סיוע יומיומי בביצוע פעילויות שונות. הסוגים השונים של ביטוח סיעודי יכולים להשתנות ממדינה למדינה וכן לפי חברות ביטוח.

ביטוחי בריאות

ביטוחי חיים

פנסיה ביטוח וקופ"ג

השאירו פרטים ונציג מומחה יחזור אליכם הפקת דו״ח ללא עלות -

?מה זה ביטוח סיעודי ולמה אני צריך אותו

הביטוח הסיעודי הוא חלק מהותי בהכנת תכנית הביטוח האישית שלך והוא יכול להציע לך הגנה משמעותית במקרים של צורך בטיפולים ארוכי טווח או סיוע יומיומי. כסוכן ביטוח, תפקידי המרכזי הוא לעזור לך להבין את האפשרויות שלך, להשוות בין מגוון התוכניות והשירותים, ולהבטיח שהביטוח יענה על הצרכים המיוחדים שלך.

כסוכן ביטוח סיעודי, התפקיד הוא לסייע לך לבחון את התוכניות הקיימות במשק, לבחון את התנאים והגבלות, ולהבטיח שהתוכנית שתבחר מתאימה בצורה הטובה ביותר לצרכים שלך ושל המשפחה שלך. עבור קשישים או אנשים עם צרכים מיוחדים, הבחירה בתוכנית הסיעודית המתאימה היא על כן עיקרית ומשמעותית.

השירות המקצועי כולל הכנסתך לפרטים ברורים על התוכניות השונות, השוואתן, ניתוח הצרכים שלך והמלצות על בחירת התוכנית המתאימה ביותר. יחד עם זאת, סוכן ביטוח מקצועי יעזור לך להבין את התנאים, את כמות הכיסוי, את הפרטים הקטנים שיכולים להשפיע על הטיפול ועל תשלום הכספי שלך.

מרגע שאתה סוכן ביטוח, התפקיד שלך הוא להביא רוח הרגעה וביטחון ללקוחות, לעזור להם להבין את התוכניות והאפשרויות השונות שלהם ולסייע להם לבחור בחופשיות את אפשרות המתאימה ביותר להם.

אני ממליץ לך למצוא סוכן ביטוח מקצועי ואמין שיכול לספק לך את המידע הדרוש וליוויך בתהליך בחירת התוכנית המתאימה לך ביותר.

ביטוח פיננסי: מנהיגות פיננסית חכמה לעתיד מבטיח

הר הכסף הינו אתר ממשלתי אשר מיועד לאתר כספים לא פעילים ע’ש החוסך בכל חברות הביטוח ובתי ההשקעות, בנוסף איתור גם כספים ע’ש קרוב שנפטר.

ממלאים טופס קצר הכולל פרטי קשר ופרטים אישיים לזיהוי. הנציג שחוזר אליך טלפונית מתחבר אונליין להר הביטוח על שמך לצורך צפיה במידע הביטוחי שלך בהר הביטוח ומחברות הביטוח. כשכל שהמידע מתקבל המומחה מטעמנו שכל עיסוקו הוא בדיקת תיקי ביטוח ומתן המלצות לביצוע מתחיל בבדיקת התיק ונותן ההמלצות. במקרים בהם תיק הביטוח מצריך זאת, המומחה מטעמנו יספק לך דוח מצב על פוליסות הביטוח שלך בחברות הביטוח. הנציג שלנו משתמש בתוכנות פנימיות שמשוות מחירים וכיסויים ובקשר ישיר עם חברות הביטוח לצורך בחינת אפשרויות להנחות והטבות.

אין כזה דבר כסף אבוד, הכסף רשום וצבור ע’ש ת.ז של העמית, בדיקה מהירה בהר הכסף תגלה בדיוק באיזה גוף הכסף צבור עבור כל עמית.

ממש לא, הבדיקה נעשית ללא מסירת אמצעי תשלום וללא כל צורך בתשלום.
שואלים את עצמכם איפה הקאצ’ ? זהו שאין קאצ’. אנו מאמינים שהמקצועיות, השקיפות והחתירה שלנו לחיסכון שלך תשרת אותך בבוא היום ברכישת ביטוח כלשהו ובהתאם לצרכיך בעתיד, כך שזה הזמן שלנו להפגין כלפיך את מקצועיותנו. כמובן שבתיקים בהם קיים חוסר ביטוחי או אי התאמה הדורשת המלצה להשלמה אנו נמליץ זאת עבורך אך ההחלטה הינה שלך בלבד. אנו נשמח לקבל את ההזדמנות הזו ממך.

כמה כסף יש על שמך, סוג הקופה
ממתי הכסף, מה דמי הניהול שמשלם, מספר פוליסה, דוח ניתוח תיק עם המלצות של בעל רישיון פנסיוני, ליווי של מומחה פנסיוני למשיכת הכסף

שאלות נפוצות

שאלות ותשובות

?הידעת

מנתוני משרד האוצר נראה כי מעל 30 מיליארד ש”ח ממתינים בקופות השונות.
בדיקה יסודית של מומחים, תעזור לכם לאתר ולשחרר את כספכם בהקדם!
רוצים לדעת כמה כסף מגיע לכם בגיל הפרישה ולעשות סדר אחת ולתמיד בחסכונות הפנסיוניים שלכם?לבדיקה ראשונית בחינם השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!

ביטוח פיננסי הוא כלי המסייע לך להגן על העתיד הפיננסי שלך ושל משפחתך. הביטוח מספק מנגנונים פיננסיים שמטרתם להפחית סיכונים פוטנציאליים ולמקד תשומת לב לתחושת הביטחון והשקט הפסיכולוגי הדרושים לך ולמשפחתך.

כמו ביטוח בריאות, ביטוח פיננסי מאפשר לך להפחית את הסיכונים הכלכליים שעשויים להתרחש במהלך החיים. כאשר אתה מבטיח את עתידך הפיננסי, אתה יכול לצפות בשלום נפשי רב יותר ולהתמודד בצורה יעילה יותר עם מצבים כלכליים לא צפויים.

ביטוח פיננסי מתעסק בפרמטרים כמו חיסכון, השקעות, ביטוח נכות, פנסיה, ועוד. כאשר אתה מבין את הצורך בביטוח פיננסי, אתה יכול לבחון את המסלולים השונים הקיימים ולבחור את אלו שמתאימים ביותר לצרכיך ולתקציבך.

המטרה העיקרית של ביטוח פיננסי היא להבטיח שבמקרי חירום או מצבים פיננסיים לא צפויים, אתה ומשפחתך מוגנים כלכלית ויש לכם מסלולים לפתרון ולהתמודדות. זה כולל הפסדים פוטנציאליים, בעיות בבניית הפיננסית, או מצבי איבוד המקורות הכלכליים.

ביטוח פיננסי מספק תחושת ביטחון ומשמש ככלי לתכנון פיננסי ארוך טווח, מאפשר לך להתמודד ביעילות עם שוני פרטים כלכליים ולהיות ערוך יותר לעתיד שלך ושל משפחתך. התכנון הפיננסי הינו חלק בלתי נפרד מהתכנון הכללי של החיים, והבנת הצורך בביטוח פיננסי היא חלק חשוב ממנו.

?במה נוכל לעזור לך

חיסכון משמעותי של עלויות הביטוח

בדיקה מול הר הכסף

היכן מחכים לך חסכונות פנסיוניים, פוליסות לביטוח חיים וחשבונות בנק אבודים?

בדיקה מול הר ביטוח

הר הביטוח - דוח ביטוחים מפורט — בדיקה מקצועית ויסודית עבור כל סוג הביטוחים. בדיקה מקצועית ומהירה עבור כל סוג הביטוחים. בדיקה מיידית חינם. דוח מרוכז של כל הפוליסות.

בדיקת כפל ביטוח

כל הביטוחים שלי — כלל ביטוח ופיננסים עושים סדר וחיסכון בתיק הביטוחי שלכם עם צוות מומחים - ללא עלות

בדיקת ביטוח פנסיוני

מה מוגדר כחסכונות פנסיוניים. קופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוחי חיים בעלי מרכיב של חיסכון, קרנות השתלמות ופוליסות ביטוח למקרה של מוות ללא מרכיב של חיסכון.
אנחנו תמיד קרובים

שבי ציון

נשמח להזדמנות לדבר איתך

(054) 780-2646

 

עקוב אחרינו

© בדיקת תיק ביטוחי 2020