חיפוש
Close this search box.
Business Responsive WordPress Theme

הפיתרון לביטחון בריאותי מושלם לך ולמשפחתך

ביטוח חיים פנסיוני או ביטוח מנהלים

מלא את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם

בדיקת תיק פנסיוני

ביטוח חיים פנסיוני (ביטוח מנהלים)

  1. ביטוח חיים פנסיוני, או ביטוח מנהלים, הוא סוג של ביטוח חיים המספק למבוטחים הגנה פיננסית מתמשכת. כאשר מדובר בביטוח חיים פנסיוני, המטרה העיקרית היא ליצור פיצויים או הכנסה קבועה לאחר יציאה לגמלאות.

   מסגרות הפעילות של ביטוח חיים פנסיוני:

   1. חיסכון לפרישה: המבוטחים מפקינים כספים בקרן או בתוך פוליסת הביטוח ומקבלים קצבה חודשית לאחר יציאה לגמלאות.
   2. קצבה חודשית: פיצויים מתמשכים או קצבה חודשית מועברים למבוטחים לאחר יציאה לגמלאות.
   3. הפקדות מדי חודשי: מבוטחים יכולים להפקיד סכומים קבועים כל חודש או בצורה שוטפת לחיסכון עתידי.

   חשיבותו של ביטוח חיים פנסיוני:

   1. אבטחת הפרישה: ביטוח זה מאפשר למבוטחים להבטיח פרישה נוחה וביטחון פיננסי לאחר שהם מפרישים מעבודתם.
   2. שקט נפשי: עלול לספק תחושת שקט נפשי לאורך חייהם, כשמבוטחים יודעים שיש להם קרן פנסיה מאובטחת.
   3. תכנון פיננסי לעתיד: מבוטחים יכולים לתכנן את עתידם הפיננסי, לפי צרכים ושאיפות.
   4. פתרון פנסיוני משלים: במקרים שבהם קיימת פנסיה מקצועית או מעסיק, הביטוח הפנסיוני יכול להפוך לתוספת או לפתרון פנסיוני משלים.

   גישור והתאמה:

   ביטוח חיים פנסיוני מתאים למי שמעוניין ליצור רזון פיננסי מתמשך לצרכים פנסיוניים. זהו כלי חשוב לתכנון כלכלי תמידי, תוך גיוס חסכון ויצירת הכנסה נוספת לאחר פרישה.

ביטוחי בריאות

ביטוחי חיים

פנסיה ביטוח וקופ"ג

השאירו פרטים ונציג מומחה יחזור אליכם

?למה אני צריך ביטוח מנהלים ולמה זה חשוב

  ביטוח חיים פנסיוני, ידוע גם בשם “ביטוח מנהלים”, מהווה את אחת הכלים החשובים ביותר לתכנון כלכלי בעתיד והוא יכול לסייע באופן רב למשפחתך. נקודות היתרונות העיקריות הן:
  1. פנסיה יציבה לך ולמשפחתך: באמצעות חיסכון פנסיוני, תוכל ליצור רזון פיננסי מתמשך לתקופת הפרישה שלך ולהבטיח סוג של הכנסה אחרי שהפסקת את עבודתך.
  2. תכנון כלכלי: זהו כלי תכנון כלכלי המאפשר לך לתכנן מראש את העתיד שלך ולהבטיח יציבות פיננסית בגיל הפרישה או לאחר מכן.
  3. הגנה על משפחתך: ביטוח חיים פנסיוני יכול לספק הגנה פיננסית למשפחתך אם משהו יקרה לך, מה שיאפשר להם להמשיך לתמוך בצרכיהם גם לאחר איבודך.
  4. חסכון במסים: תמורת התשלום הקבוע לקרן פנסיה, תוכל להנות מהנחות מס שמקנות לך חיסכון נוסף ואפשרות להעביר את כספך לחסכון פנסיוני.
  5. תמיכה בגיל הזהב: בזמן הפרישה, יכולת ליצור רזון פיננסי מספיק מקנה את האפשרות לך להמשיך להתעניין בפעילויות ובתחביבים, ולחוות את גיל הזהב בנוחות ובשקט.
  אם תרצה, אני יכול להביא לך עוד מידע או לסייע בהתמקדות בנושאים ספציפיים הנוגעים לביטוח חיים פנסיוני.

ביטוח פיננסי: מנהיגות פיננסית חכמה לעתיד מבטיח

הר הכסף הינו אתר ממשלתי אשר מיועד לאתר כספים לא פעילים ע’ש החוסך בכל חברות הביטוח ובתי ההשקעות, בנוסף איתור גם כספים ע’ש קרוב שנפטר.

ממלאים טופס קצר הכולל פרטי קשר ופרטים אישיים לזיהוי. הנציג שחוזר אליך טלפונית מתחבר אונליין להר הביטוח על שמך לצורך צפיה במידע הביטוחי שלך בהר הביטוח ומחברות הביטוח. כשכל שהמידע מתקבל המומחה מטעמנו שכל עיסוקו הוא בדיקת תיקי ביטוח ומתן המלצות לביצוע מתחיל בבדיקת התיק ונותן ההמלצות. במקרים בהם תיק הביטוח מצריך זאת, המומחה מטעמנו יספק לך דוח מצב על פוליסות הביטוח שלך בחברות הביטוח. הנציג שלנו משתמש בתוכנות פנימיות שמשוות מחירים וכיסויים ובקשר ישיר עם חברות הביטוח לצורך בחינת אפשרויות להנחות והטבות.

אין כזה דבר כסף אבוד, הכסף רשום וצבור ע’ש ת.ז של העמית, בדיקה מהירה בהר הכסף תגלה בדיוק באיזה גוף הכסף צבור עבור כל עמית.

ממש לא, הבדיקה נעשית ללא מסירת אמצעי תשלום וללא כל צורך בתשלום.
שואלים את עצמכם איפה הקאצ’ ? זהו שאין קאצ’. אנו מאמינים שהמקצועיות, השקיפות והחתירה שלנו לחיסכון שלך תשרת אותך בבוא היום ברכישת ביטוח כלשהו ובהתאם לצרכיך בעתיד, כך שזה הזמן שלנו להפגין כלפיך את מקצועיותנו. כמובן שבתיקים בהם קיים חוסר ביטוחי או אי התאמה הדורשת המלצה להשלמה אנו נמליץ זאת עבורך אך ההחלטה הינה שלך בלבד. אנו נשמח לקבל את ההזדמנות הזו ממך.

כמה כסף יש על שמך, סוג הקופה
ממתי הכסף, מה דמי הניהול שמשלם, מספר פוליסה, דוח ניתוח תיק עם המלצות של בעל רישיון פנסיוני, ליווי של מומחה פנסיוני למשיכת הכסף

שאלות נפוצות

שאלות ותשובות

?הידעת

מנתוני משרד האוצר נראה כי מעל 30 מיליארד ש”ח ממתינים בקופות השונות.
בדיקה יסודית של מומחים, תעזור לכם לאתר ולשחרר את כספכם בהקדם!
רוצים לדעת כמה כסף מגיע לכם בגיל הפרישה ולעשות סדר אחת ולתמיד בחסכונות הפנסיוניים שלכם?לבדיקה ראשונית בחינם השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!

ביטוח פיננסי הוא כלי המסייע לך להגן על העתיד הפיננסי שלך ושל משפחתך. הביטוח מספק מנגנונים פיננסיים שמטרתם להפחית סיכונים פוטנציאליים ולמקד תשומת לב לתחושת הביטחון והשקט הפסיכולוגי הדרושים לך ולמשפחתך.

כמו ביטוח בריאות, ביטוח פיננסי מאפשר לך להפחית את הסיכונים הכלכליים שעשויים להתרחש במהלך החיים. כאשר אתה מבטיח את עתידך הפיננסי, אתה יכול לצפות בשלום נפשי רב יותר ולהתמודד בצורה יעילה יותר עם מצבים כלכליים לא צפויים.

ביטוח פיננסי מתעסק בפרמטרים כמו חיסכון, השקעות, ביטוח נכות, פנסיה, ועוד. כאשר אתה מבין את הצורך בביטוח פיננסי, אתה יכול לבחון את המסלולים השונים הקיימים ולבחור את אלו שמתאימים ביותר לצרכיך ולתקציבך.

המטרה העיקרית של ביטוח פיננסי היא להבטיח שבמקרי חירום או מצבים פיננסיים לא צפויים, אתה ומשפחתך מוגנים כלכלית ויש לכם מסלולים לפתרון ולהתמודדות. זה כולל הפסדים פוטנציאליים, בעיות בבניית הפיננסית, או מצבי איבוד המקורות הכלכליים.

ביטוח פיננסי מספק תחושת ביטחון ומשמש ככלי לתכנון פיננסי ארוך טווח, מאפשר לך להתמודד ביעילות עם שוני פרטים כלכליים ולהיות ערוך יותר לעתיד שלך ושל משפחתך. התכנון הפיננסי הינו חלק בלתי נפרד מהתכנון הכללי של החיים, והבנת הצורך בביטוח פיננסי היא חלק חשוב ממנו.

?במה נוכל לעזור לך

חיסכון משמעותי של עלויות הביטוח

בדיקה מול הר הכסף

היכן מחכים לך חסכונות פנסיוניים, פוליסות לביטוח חיים וחשבונות בנק אבודים?

בדיקה מול הר ביטוח

הר הביטוח - דוח ביטוחים מפורט — בדיקה מקצועית ויסודית עבור כל סוג הביטוחים. בדיקה מקצועית ומהירה עבור כל סוג הביטוחים. בדיקה מיידית חינם. דוח מרוכז של כל הפוליסות.

בדיקת כפל ביטוח

כל הביטוחים שלי — כלל ביטוח ופיננסים עושים סדר וחיסכון בתיק הביטוחי שלכם עם צוות מומחים - ללא עלות

בדיקת ביטוח פנסיוני

מה מוגדר כחסכונות פנסיוניים. קופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוחי חיים בעלי מרכיב של חיסכון, קרנות השתלמות ופוליסות ביטוח למקרה של מוות ללא מרכיב של חיסכון.
אנחנו תמיד קרובים

שבי ציון

נשמח להזדמנות לדבר איתך

(054) 780-2646

 

עקוב אחרינו

© בדיקת תיק ביטוחי 2020