חיפוש
Close this search box.
Business Responsive WordPress Theme

הפיתרון לביטחון בריאותי מושלם לך ולמשפחתך

ביטוח חיים למשכנתא

מלא את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם

בדיקת תיק פנסיוני

ביטוח חיים למשכנתא

  1. כשמדברים על ביטוח חיים למשכנתא, אנו מתייחסים לביטוח המיועד לאנשים שלוקחים הלוואה משכנתא ורוצים להבטיח שבמקרה של מוותם, חלילה, הבנק יקבל את החזרי המשכנתא. נכון לכן, בעת לקיחת הלוואה משכנתא, הבנק דורש בדרך כלל חובת ביטוח חיים לסכום ההלוואה כחלק מתנאי ההלוואה.

   מהו ביטוח חיים למשכנתא?

   ביטוח חיים למשכנתא הוא ביטוח למקרה מוות (ריסק), שכאשר נקבע על ידי הבנק, מבטיח שבמקרה של מוות של הלוקח המשכנתא, החזרי המשכנתא ישולמו לבנק באופן מיידי. דבר זה מבטיח למשכנתא ולבנק תמיכה פיננסית במקרה של אובדן אחד מהחותמים על ההלוואה.

   דרישות לביטוח חיים למשכנתא:

   1. חובת הבנק: הבנק דורש בדרך כלל ביטוח חיים למשכנתא עבור הלקוחות המעוניינים בהלוואה. יש לוודא כמובן את תנאי הביטוח הדרושים על פי דרישותיו של הבנק.
   2. הקשר לסכום ההלוואה: הביטוח נדרש לסכומי ההלוואה המקוריים או לחלק מהם, כפי שנקבע על ידי הבנק ובהתאם לתנאיו.

   מה היתרונות של ביטוח חיים למשכנתא?

   1. הגנה למשפחתך: במקרה של מוות, ההלוואה משוחררת מהחיוב שבה ואין צורך לעמוד בהלוואה מתקופה רגעית.
   2. שקט נפשי לך ולבנק: הביטוח מאפשר שקט נפשי למוטב ולבנק, ששניהם יודעים שישנה הבטחה פיננסית עבור ההלוואה במקרה של מוות.
   3. הבטחת הסכום המלא: במקרים של מות, החזרי המשכנתא מסודרים מיד, תוך כדי המאמצים לאזכר את המוטבים בעת עוני האבל.
   בגירסאות רבות של חוזים הלוואה משכנתא, החובה לביטוח חיים תלויה בגובה ההלוואה ובנגיעות הבנק. יש לוודא תנאים והתחייבויות ברורות לגבי הביטוח הדרוש וכיצד הוא משפיע על ההלוואה ועל עלותה.

ביטוחי בריאות

ביטוחי חיים

פנסיה ביטוח וקופ"ג

השאירו פרטים ונציג מומחה יחזור אליכם

?למה אני צריך ביטוח חיים למשכנתא ולמה זה מאד חשוב

  ביטוח חיים למשכנתא הוא כלי מרכזי להבטחת הלוואת המשכנתא שנקבע על ידי הבנק ומתחייב לשיפוי פיננסי במקרה של מוות הלוקח המשכנתא. יתרונותיו העיקריים מתמקדים בשני נקודות מרכזיות:

  הבטחת החזר המשכנתא:

  במקרה של מוות המבוטח בפוליסת ביטוח המשכנתא, ביטוח חיים למשכנתא מבטיח כיסוי שיחזיר את החובה לבנק מיד, ללא תלות במצב כלכלי של משפחת המתמודדים. זה מוסיף שקט נפשי למשפחה, הבנק והלקוח.

  יתרון להלוקחים הבנקאים:

  ביטוח זה מעניק יתרון רב לבנקים ומעוניינים בנציבות פיננסית וחזרת ההלוואה במקרה של פטירת הלקוח. זה מאפשר להם להעניק את ההלוואה בכפוף לתנאים שנקבעו, בלי לחשוש מאובדן אפשרי של החזרי ההלוואה במקרה של מוות.

  למה זה חשוב?

  1. אבטחת משפחתך: זהו כלי חשוב להבטחת היתרון הפיננסי שברכישת הנכס, כדי לוודא תמיכה פיננסית במקרה של מוות.
  2. דרך להבטיח את החזרי ההלוואה: בזמן שהמשפחה במצב רגשי קשה, יתרון זה מוביל למצב של יציבות פיננסית וחזרת החלק הפיננסי של ההלוואה לבנק.
  3. תמיכה נפשית: במצב הקשה של אובדן אדם יקר, קיימת תמיכה נפשית שהוא כיסוי פיננסי במהלך תהליך האבל.
  בעת לקיחת משכנתא, חשוב לבדוק את תנאי הביטוח ולוודא שהביטוח מספק את הכיסוי הנדרש על פי הצרכים וההלוואה המבוקשת. ביטוח חיים למשכנתא מאפשר לך לצאת לדרך עם רוח שקטה, ולוודא שבמקרה של פטירתך, המשפחה לא תהיה מוטלת על רגליים פיננסית.

ביטוח פיננסי: מנהיגות פיננסית חכמה לעתיד מבטיח

הר הכסף הינו אתר ממשלתי אשר מיועד לאתר כספים לא פעילים ע’ש החוסך בכל חברות הביטוח ובתי ההשקעות, בנוסף איתור גם כספים ע’ש קרוב שנפטר.

ממלאים טופס קצר הכולל פרטי קשר ופרטים אישיים לזיהוי. הנציג שחוזר אליך טלפונית מתחבר אונליין להר הביטוח על שמך לצורך צפיה במידע הביטוחי שלך בהר הביטוח ומחברות הביטוח. כשכל שהמידע מתקבל המומחה מטעמנו שכל עיסוקו הוא בדיקת תיקי ביטוח ומתן המלצות לביצוע מתחיל בבדיקת התיק ונותן ההמלצות. במקרים בהם תיק הביטוח מצריך זאת, המומחה מטעמנו יספק לך דוח מצב על פוליסות הביטוח שלך בחברות הביטוח. הנציג שלנו משתמש בתוכנות פנימיות שמשוות מחירים וכיסויים ובקשר ישיר עם חברות הביטוח לצורך בחינת אפשרויות להנחות והטבות.

אין כזה דבר כסף אבוד, הכסף רשום וצבור ע’ש ת.ז של העמית, בדיקה מהירה בהר הכסף תגלה בדיוק באיזה גוף הכסף צבור עבור כל עמית.

ממש לא, הבדיקה נעשית ללא מסירת אמצעי תשלום וללא כל צורך בתשלום.
שואלים את עצמכם איפה הקאצ’ ? זהו שאין קאצ’. אנו מאמינים שהמקצועיות, השקיפות והחתירה שלנו לחיסכון שלך תשרת אותך בבוא היום ברכישת ביטוח כלשהו ובהתאם לצרכיך בעתיד, כך שזה הזמן שלנו להפגין כלפיך את מקצועיותנו. כמובן שבתיקים בהם קיים חוסר ביטוחי או אי התאמה הדורשת המלצה להשלמה אנו נמליץ זאת עבורך אך ההחלטה הינה שלך בלבד. אנו נשמח לקבל את ההזדמנות הזו ממך.

כמה כסף יש על שמך, סוג הקופה
ממתי הכסף, מה דמי הניהול שמשלם, מספר פוליסה, דוח ניתוח תיק עם המלצות של בעל רישיון פנסיוני, ליווי של מומחה פנסיוני למשיכת הכסף

שאלות נפוצות

שאלות ותשובות

?הידעת

מנתוני משרד האוצר נראה כי מעל 30 מיליארד ש”ח ממתינים בקופות השונות.
בדיקה יסודית של מומחים, תעזור לכם לאתר ולשחרר את כספכם בהקדם!
רוצים לדעת כמה כסף מגיע לכם בגיל הפרישה ולעשות סדר אחת ולתמיד בחסכונות הפנסיוניים שלכם?לבדיקה ראשונית בחינם השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!

ביטוח פיננסי הוא כלי המסייע לך להגן על העתיד הפיננסי שלך ושל משפחתך. הביטוח מספק מנגנונים פיננסיים שמטרתם להפחית סיכונים פוטנציאליים ולמקד תשומת לב לתחושת הביטחון והשקט הפסיכולוגי הדרושים לך ולמשפחתך.

כמו ביטוח בריאות, ביטוח פיננסי מאפשר לך להפחית את הסיכונים הכלכליים שעשויים להתרחש במהלך החיים. כאשר אתה מבטיח את עתידך הפיננסי, אתה יכול לצפות בשלום נפשי רב יותר ולהתמודד בצורה יעילה יותר עם מצבים כלכליים לא צפויים.

ביטוח פיננסי מתעסק בפרמטרים כמו חיסכון, השקעות, ביטוח נכות, פנסיה, ועוד. כאשר אתה מבין את הצורך בביטוח פיננסי, אתה יכול לבחון את המסלולים השונים הקיימים ולבחור את אלו שמתאימים ביותר לצרכיך ולתקציבך.

המטרה העיקרית של ביטוח פיננסי היא להבטיח שבמקרי חירום או מצבים פיננסיים לא צפויים, אתה ומשפחתך מוגנים כלכלית ויש לכם מסלולים לפתרון ולהתמודדות. זה כולל הפסדים פוטנציאליים, בעיות בבניית הפיננסית, או מצבי איבוד המקורות הכלכליים.

ביטוח פיננסי מספק תחושת ביטחון ומשמש ככלי לתכנון פיננסי ארוך טווח, מאפשר לך להתמודד ביעילות עם שוני פרטים כלכליים ולהיות ערוך יותר לעתיד שלך ושל משפחתך. התכנון הפיננסי הינו חלק בלתי נפרד מהתכנון הכללי של החיים, והבנת הצורך בביטוח פיננסי היא חלק חשוב ממנו.

?במה נוכל לעזור לך

חיסכון משמעותי של עלויות הביטוח

בדיקה מול הר הכסף

היכן מחכים לך חסכונות פנסיוניים, פוליסות לביטוח חיים וחשבונות בנק אבודים?

בדיקה מול הר ביטוח

הר הביטוח - דוח ביטוחים מפורט — בדיקה מקצועית ויסודית עבור כל סוג הביטוחים. בדיקה מקצועית ומהירה עבור כל סוג הביטוחים. בדיקה מיידית חינם. דוח מרוכז של כל הפוליסות.

בדיקת כפל ביטוח

כל הביטוחים שלי — כלל ביטוח ופיננסים עושים סדר וחיסכון בתיק הביטוחי שלכם עם צוות מומחים - ללא עלות

בדיקת ביטוח פנסיוני

מה מוגדר כחסכונות פנסיוניים. קופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוחי חיים בעלי מרכיב של חיסכון, קרנות השתלמות ופוליסות ביטוח למקרה של מוות ללא מרכיב של חיסכון.
אנחנו תמיד קרובים

שבי ציון

נשמח להזדמנות לדבר איתך

(054) 780-2646

 

עקוב אחרינו

© בדיקת תיק ביטוחי 2020