חיפוש
Close this search box.
Business Responsive WordPress Theme

הפיתרון לביטחון בריאותי מושלם לך ולמשפחתך

ביטוח חיים למקרה מוות בתאונה

מלא את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם

בדיקת תיק פנסיוני

ביטוח חיים למקרה מוות בתאונה

  1. ביטוח חיים למקרה מוות בתאונה הוא כלי ביטוח שמספק כיסוי פיננסי במקרה של פטירה כתוצאה מתאונה. התוכנית כוללת תשלום סכום כסף לבנק מיד במקרה של מוות שגורם ישירות לתאונה. זהו כלי חשוב במיוחד המספק הגנה מיידית עבור המשפחה במקרה של אירוע חירום.

   למה זה חשוב?

   1. הגנה במקרי חירום: הביטוח מאפשר כיסוי מיידי למשפחה במקרה של תאונה קריטית שגורמת למוות. זה מאפשר למשפחה להתמודד עם הפגיעה הפתאומית בסיכון הכספי.
   2. תמיכה פיננסית נוספת: בנוסף לביטוח החיים הרגיל, יתרון זה מאפשר כיסוי נוסף למקרים חריגים של תאונות.
   3. שקט נפשי: יתרון זה מאפשר למבוטחים לצאת לדרך עם הבטחת כיסוי מיידי והגנה נוספת על המשפחה.
   ביטוח חיים למקרה מוות בתאונה נועד לספק כיסוי מיידי ונוסף לביטוח החיים הרגיל. זהו כלי חשוב במיוחד שמספק פיננסית מיידית ומשמש כמגן נוסף למשפחה במקרי תאונות קריטיות.

ביטוחי בריאות

ביטוחי חיים

פנסיה ביטוח וקופ"ג

השאירו פרטים ונציג מומחה יחזור אליכם

?למה אני צריך ביטוח חיים למקרה מוות בתאונה ולמה זה חשוב

  ביטוח חיים למקרה מוות מתאונה הוא כלי ביטוח חשוב מאוד עבור המבוטח ומשפחתו. הנה כמה סיבות למה זה חשוב:

  הגנה מפני פגיעה פתאומית

  במקרה של תאונה חריגה שגורמת למוות, יתרון זה מאפשר למשפחה לקבל סכום כספי מיידי וכיסוי פיננסי. כך, המשפחה מקבלת הגנה מיידית ופיננסית במהלך הזמן הראשון שלאחר התאונה, מאפשרת לה להתמודד עם ההוצאות החירום.

  תמיכה במשפחה

  הביטוח מאפשר כיסוי פיננסי שיכול להיות מקור תמיכה נוסף למשפחה במהלך תקופות קשות או במקרים בהם מקורות הכנסה אחרים נפגעים.

  שקט נפשי

  כשיש ביטוח מובטח, זה יכול לספק למבוטח שקט נפשי. זה יכול להפחית את הדאגה לגבי העתיד ויתרומה לתחושת הביטחון הכלכלי.

  כיסוי מיידי

  היתרון העיקרי של ביטוח חיים למקרה מוות מתאונה הוא כיסוי מיידי וקל לבקש. כך המשפחה מקבלת הגנה כספית מיידית עבור האירוע המצמרר. כלי כזה מאפשר קצבה או סכום כספי מיידי למשפחה לעזור להתמודד עם ההתמודדות הפיננסית הפתאומית שלאחר האירוע הקשה והמצמרר.

ביטוח פיננסי: מנהיגות פיננסית חכמה לעתיד מבטיח

הר הכסף הינו אתר ממשלתי אשר מיועד לאתר כספים לא פעילים ע’ש החוסך בכל חברות הביטוח ובתי ההשקעות, בנוסף איתור גם כספים ע’ש קרוב שנפטר.

ממלאים טופס קצר הכולל פרטי קשר ופרטים אישיים לזיהוי. הנציג שחוזר אליך טלפונית מתחבר אונליין להר הביטוח על שמך לצורך צפיה במידע הביטוחי שלך בהר הביטוח ומחברות הביטוח. כשכל שהמידע מתקבל המומחה מטעמנו שכל עיסוקו הוא בדיקת תיקי ביטוח ומתן המלצות לביצוע מתחיל בבדיקת התיק ונותן ההמלצות. במקרים בהם תיק הביטוח מצריך זאת, המומחה מטעמנו יספק לך דוח מצב על פוליסות הביטוח שלך בחברות הביטוח. הנציג שלנו משתמש בתוכנות פנימיות שמשוות מחירים וכיסויים ובקשר ישיר עם חברות הביטוח לצורך בחינת אפשרויות להנחות והטבות.

אין כזה דבר כסף אבוד, הכסף רשום וצבור ע’ש ת.ז של העמית, בדיקה מהירה בהר הכסף תגלה בדיוק באיזה גוף הכסף צבור עבור כל עמית.

ממש לא, הבדיקה נעשית ללא מסירת אמצעי תשלום וללא כל צורך בתשלום.
שואלים את עצמכם איפה הקאצ’ ? זהו שאין קאצ’. אנו מאמינים שהמקצועיות, השקיפות והחתירה שלנו לחיסכון שלך תשרת אותך בבוא היום ברכישת ביטוח כלשהו ובהתאם לצרכיך בעתיד, כך שזה הזמן שלנו להפגין כלפיך את מקצועיותנו. כמובן שבתיקים בהם קיים חוסר ביטוחי או אי התאמה הדורשת המלצה להשלמה אנו נמליץ זאת עבורך אך ההחלטה הינה שלך בלבד. אנו נשמח לקבל את ההזדמנות הזו ממך.

כמה כסף יש על שמך, סוג הקופה
ממתי הכסף, מה דמי הניהול שמשלם, מספר פוליסה, דוח ניתוח תיק עם המלצות של בעל רישיון פנסיוני, ליווי של מומחה פנסיוני למשיכת הכסף

שאלות נפוצות

שאלות ותשובות

?הידעת

מנתוני משרד האוצר נראה כי מעל 30 מיליארד ש”ח ממתינים בקופות השונות.
בדיקה יסודית של מומחים, תעזור לכם לאתר ולשחרר את כספכם בהקדם!
רוצים לדעת כמה כסף מגיע לכם בגיל הפרישה ולעשות סדר אחת ולתמיד בחסכונות הפנסיוניים שלכם?לבדיקה ראשונית בחינם השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!

ביטוח פיננסי הוא כלי המסייע לך להגן על העתיד הפיננסי שלך ושל משפחתך. הביטוח מספק מנגנונים פיננסיים שמטרתם להפחית סיכונים פוטנציאליים ולמקד תשומת לב לתחושת הביטחון והשקט הפסיכולוגי הדרושים לך ולמשפחתך.

כמו ביטוח בריאות, ביטוח פיננסי מאפשר לך להפחית את הסיכונים הכלכליים שעשויים להתרחש במהלך החיים. כאשר אתה מבטיח את עתידך הפיננסי, אתה יכול לצפות בשלום נפשי רב יותר ולהתמודד בצורה יעילה יותר עם מצבים כלכליים לא צפויים.

ביטוח פיננסי מתעסק בפרמטרים כמו חיסכון, השקעות, ביטוח נכות, פנסיה, ועוד. כאשר אתה מבין את הצורך בביטוח פיננסי, אתה יכול לבחון את המסלולים השונים הקיימים ולבחור את אלו שמתאימים ביותר לצרכיך ולתקציבך.

המטרה העיקרית של ביטוח פיננסי היא להבטיח שבמקרי חירום או מצבים פיננסיים לא צפויים, אתה ומשפחתך מוגנים כלכלית ויש לכם מסלולים לפתרון ולהתמודדות. זה כולל הפסדים פוטנציאליים, בעיות בבניית הפיננסית, או מצבי איבוד המקורות הכלכליים.

ביטוח פיננסי מספק תחושת ביטחון ומשמש ככלי לתכנון פיננסי ארוך טווח, מאפשר לך להתמודד ביעילות עם שוני פרטים כלכליים ולהיות ערוך יותר לעתיד שלך ושל משפחתך. התכנון הפיננסי הינו חלק בלתי נפרד מהתכנון הכללי של החיים, והבנת הצורך בביטוח פיננסי היא חלק חשוב ממנו.

?במה נוכל לעזור לך

חיסכון משמעותי של עלויות הביטוח

בדיקה מול הר הכסף

היכן מחכים לך חסכונות פנסיוניים, פוליסות לביטוח חיים וחשבונות בנק אבודים?

בדיקה מול הר ביטוח

הר הביטוח - דוח ביטוחים מפורט — בדיקה מקצועית ויסודית עבור כל סוג הביטוחים. בדיקה מקצועית ומהירה עבור כל סוג הביטוחים. בדיקה מיידית חינם. דוח מרוכז של כל הפוליסות.

בדיקת כפל ביטוח

כל הביטוחים שלי — כלל ביטוח ופיננסים עושים סדר וחיסכון בתיק הביטוחי שלכם עם צוות מומחים - ללא עלות

בדיקת ביטוח פנסיוני

מה מוגדר כחסכונות פנסיוניים. קופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוחי חיים בעלי מרכיב של חיסכון, קרנות השתלמות ופוליסות ביטוח למקרה של מוות ללא מרכיב של חיסכון.
אנחנו תמיד קרובים

שבי ציון

נשמח להזדמנות לדבר איתך

(054) 780-2646

 

עקוב אחרינו

© בדיקת תיק ביטוחי 2020