חיפוש
Close this search box.
Business Responsive WordPress Theme

הפיתרון לביטחון בריאותי מושלם לך ולמשפחתך

ביטוח רכב חובה

מלא את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם

בדיקת תיק פנסיוני

ביטוח רכב חובה

ביטוח הרכב החשוב ביותר במדינת ישראל הוא ביטוח חובה. זהו ביטוח שחלק ממנו מוקצת לפיצויים לגורמים שנפגעים בתאונות דרכים, הכוללים גם נפגעי רכבות ופצועים בתאונות עבודה בכביש.

הביטוח הוא חובה על פי חוק ולא ניתן להתפשר עליו. כאשר אתה בוחר לקנות רכב, זהו דבר ראשון שעליך לעשות – לוודא שהרכב נכון לחוק ומבוטח.

כסוכן ביטוח עם ניסיון של שנים, אני ממליץ על הביטוח הזה משום שהוא מספק הגנה וביטחון. בתקרובת שנפגע רכבך או נגרם נזק לרכוש של אדם אחר, הביטוח יכול לסייע לך להתמודד עם ההוצאות והתביעות הכספיות המתמקדות בתיקולים של התאונה. הביטוח החובה מספק הגנה גם כאשר אין לך אשמה בתאונה, מה שעשוי להציע לך הגנה משפטית וכיסוי לנזקים שנגרמו.

אני ממליץ על ביטוח חובה כחלק מתוכנית הביטוח שלך כי הוא מספק הגנה בסיטונאות גבוהה ומספק את הגנה המינימלית הנדרשת על-פי החוק בכדי להגן על עצמך ועל אחרים בכביש.

ביטוחי בריאות

ביטוחי חיים

פנסיה ביטוח וקופ"ג

השאירו פרטים ונציג מומחה יחזור אליכם

ביטוח הרכב החובה - יתרונות והסכנות

יתרונות ביטוח רכב חובה:

  1. הגנה משפטית: במקרה של תאונה או פגיעה באדם או ברכושו, הביטוח יסייע להגן עליך מפיצויים ותביעות כספיות גבוהות, ויתמוך בהצעת הגנה משפטית במקרה של תביעות כנגדך.

  2. הגנה על עצמך ועל אחרים: הביטוח מספק הגנה גם כאשר אין לך אשמה בתאונה. זה עשוי להיות חשוב מבחינת הגנה משפטית וכיסוי לנזקים שנגרמו.

  3. חובה על פי חוק: ביטוח הרכב הוא חובה על פי חוק ואי אפשר להתעלם ממנו. לא להפעיל ביטוח רכב חובה עשוי להביא לענישה על פי החוק.

  4. הגנה מול פציעה אישית: הביטוח יכול לכסות פציעה אישית גם כאשר התאונה נגרמה על ידי נהג ללא ביטוח או במקרים של רכב לא מורשה.

הסכנות למי שאין ביטוח רכב חובה:

  1. אי עמידה בחוק: אי הפעלת ביטוח רכב חובה הוא עבירה פלילית ועשוי לגרום לעניין משפטי ולענישה על פי החוק.

  2. סיכון כלפי עצמך וכלפי אחרים: במקרה של תאונה או פגיעה, נזק גבוה יכול להיגרם כאשר אתה לא מכוסה על ידי ביטוח, וזה יכול להוביל להוצאות פיצוי גבוהות עבור הנפגע.

  3. אי כיסוי לנזקים ותביעות: בחילופי תאונה, אי הפעלת ביטוח יכול לגרום לקבלת תביעות כנגדך ולאובדן הגנה משפטית.

  4. סיכון משפטי וכספי: חוסר ביטוח עלול להביא לעונש משפטי ולהוצאות כספיות גבוהות כתוצאה מתביעות של גורמים שנפגעו בתאונה שהיתה באשמתך.

ביטוח הרכב חובה מהווה אבן בסיסית לביטחון והגנה גם עבור הנהג וגם עבור הסביבה שסביבו.

ביטוח פיננסי: מנהיגות פיננסית חכמה לעתיד מבטיח

הר הכסף הינו אתר ממשלתי אשר מיועד לאתר כספים לא פעילים ע’ש החוסך בכל חברות הביטוח ובתי ההשקעות, בנוסף איתור גם כספים ע’ש קרוב שנפטר.

ממלאים טופס קצר הכולל פרטי קשר ופרטים אישיים לזיהוי. הנציג שחוזר אליך טלפונית מתחבר אונליין להר הביטוח על שמך לצורך צפיה במידע הביטוחי שלך בהר הביטוח ומחברות הביטוח. כשכל שהמידע מתקבל המומחה מטעמנו שכל עיסוקו הוא בדיקת תיקי ביטוח ומתן המלצות לביצוע מתחיל בבדיקת התיק ונותן ההמלצות. במקרים בהם תיק הביטוח מצריך זאת, המומחה מטעמנו יספק לך דוח מצב על פוליסות הביטוח שלך בחברות הביטוח. הנציג שלנו משתמש בתוכנות פנימיות שמשוות מחירים וכיסויים ובקשר ישיר עם חברות הביטוח לצורך בחינת אפשרויות להנחות והטבות.

אין כזה דבר כסף אבוד, הכסף רשום וצבור ע’ש ת.ז של העמית, בדיקה מהירה בהר הכסף תגלה בדיוק באיזה גוף הכסף צבור עבור כל עמית.

ממש לא, הבדיקה נעשית ללא מסירת אמצעי תשלום וללא כל צורך בתשלום.
שואלים את עצמכם איפה הקאצ’ ? זהו שאין קאצ’. אנו מאמינים שהמקצועיות, השקיפות והחתירה שלנו לחיסכון שלך תשרת אותך בבוא היום ברכישת ביטוח כלשהו ובהתאם לצרכיך בעתיד, כך שזה הזמן שלנו להפגין כלפיך את מקצועיותנו. כמובן שבתיקים בהם קיים חוסר ביטוחי או אי התאמה הדורשת המלצה להשלמה אנו נמליץ זאת עבורך אך ההחלטה הינה שלך בלבד. אנו נשמח לקבל את ההזדמנות הזו ממך.

כמה כסף יש על שמך, סוג הקופה
ממתי הכסף, מה דמי הניהול שמשלם, מספר פוליסה, דוח ניתוח תיק עם המלצות של בעל רישיון פנסיוני, ליווי של מומחה פנסיוני למשיכת הכסף

שאלות נפוצות

שאלות ותשובות

?הידעת

מנתוני משרד האוצר נראה כי מעל 30 מיליארד ש”ח ממתינים בקופות השונות.
בדיקה יסודית של מומחים, תעזור לכם לאתר ולשחרר את כספכם בהקדם!
רוצים לדעת כמה כסף מגיע לכם בגיל הפרישה ולעשות סדר אחת ולתמיד בחסכונות הפנסיוניים שלכם?לבדיקה ראשונית בחינם השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!

ביטוח פיננסי הוא כלי המסייע לך להגן על העתיד הפיננסי שלך ושל משפחתך. הביטוח מספק מנגנונים פיננסיים שמטרתם להפחית סיכונים פוטנציאליים ולמקד תשומת לב לתחושת הביטחון והשקט הפסיכולוגי הדרושים לך ולמשפחתך.

כמו ביטוח בריאות, ביטוח פיננסי מאפשר לך להפחית את הסיכונים הכלכליים שעשויים להתרחש במהלך החיים. כאשר אתה מבטיח את עתידך הפיננסי, אתה יכול לצפות בשלום נפשי רב יותר ולהתמודד בצורה יעילה יותר עם מצבים כלכליים לא צפויים.

ביטוח פיננסי מתעסק בפרמטרים כמו חיסכון, השקעות, ביטוח נכות, פנסיה, ועוד. כאשר אתה מבין את הצורך בביטוח פיננסי, אתה יכול לבחון את המסלולים השונים הקיימים ולבחור את אלו שמתאימים ביותר לצרכיך ולתקציבך.

המטרה העיקרית של ביטוח פיננסי היא להבטיח שבמקרי חירום או מצבים פיננסיים לא צפויים, אתה ומשפחתך מוגנים כלכלית ויש לכם מסלולים לפתרון ולהתמודדות. זה כולל הפסדים פוטנציאליים, בעיות בבניית הפיננסית, או מצבי איבוד המקורות הכלכליים.

ביטוח פיננסי מספק תחושת ביטחון ומשמש ככלי לתכנון פיננסי ארוך טווח, מאפשר לך להתמודד ביעילות עם שוני פרטים כלכליים ולהיות ערוך יותר לעתיד שלך ושל משפחתך. התכנון הפיננסי הינו חלק בלתי נפרד מהתכנון הכללי של החיים, והבנת הצורך בביטוח פיננסי היא חלק חשוב ממנו.

?במה נוכל לעזור לך

חיסכון משמעותי של עלויות הביטוח

בדיקה מול הר הכסף

היכן מחכים לך חסכונות פנסיוניים, פוליסות לביטוח חיים וחשבונות בנק אבודים?

בדיקה מול הר ביטוח

הר הביטוח - דוח ביטוחים מפורט — בדיקה מקצועית ויסודית עבור כל סוג הביטוחים. בדיקה מקצועית ומהירה עבור כל סוג הביטוחים. בדיקה מיידית חינם. דוח מרוכז של כל הפוליסות.

בדיקת כפל ביטוח

כל הביטוחים שלי — כלל ביטוח ופיננסים עושים סדר וחיסכון בתיק הביטוחי שלכם עם צוות מומחים - ללא עלות

בדיקת ביטוח פנסיוני

מה מוגדר כחסכונות פנסיוניים. קופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוחי חיים בעלי מרכיב של חיסכון, קרנות השתלמות ופוליסות ביטוח למקרה של מוות ללא מרכיב של חיסכון.
אנחנו תמיד קרובים

שבי ציון

נשמח להזדמנות לדבר איתך

(054) 780-2646

 

עקוב אחרינו

© בדיקת תיק ביטוחי 2020