חיפוש
Close this search box.
Business Responsive WordPress Theme

הפיתרון לביטחון בריאותי מושלם לך ולמשפחתך

ביטוח בריאות פרטי

מלא את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם

בדיקת תיק פנסיוני

ביטוח בריאות

  1. ביטוח בריאות הוא למעשה ביטוח חשוב מאשד במיוחד שמדברים על חברות ביטוח פרטיות שמציעות כיסוי בריאות פרטי. הוא מתייחס לתוכניות הבריאות המוצעות על ידי חברות הביטוח, אשר יכולות לכסות רוב הוצאות הרפואה של המבוטחים.

    ביטוח בריאות מספק גישה לטיפול רפואי פרטי, תרופות, בדיקות, ושירותי בריאות מגוונים, כגון גישה מהירה לרופאים מומחים ולקבוצת מרפאות פרטיות. הכיסוי כולל מגוון שירותים, כמו גם כיסוי רפואי בחו”ל במקרה של תאונה או מחלה חדשה.

    החברות הפרטיות מציעות תוכניות שונות, המספקות רמות שונות של כיסוי. הן עשויות לכסות כל מה שקשור לטיפול רפואי בתחומים שונים, החל מביקורים לרופאי משפחה, דרך בדיקות ובדיקות מתקדמות, ועד לטיפולים רפואיים סופיים וכירורגיים.

    עם זאת, חשוב לשים לב לתנאי הביטוח, האם ישנם כיסויים מיוחדים כגון פסיכולוגים, טיפולים נשנות או תרופות ייחודיות, וכן את הקשר של הביטוח למערכת הרפואה הציבורית והכיסוי שהיא מציעה. יש להבין גם את השילובים האפשריים עם קופות חולים ותוכניות אחרות לביטוח בריאות.

    הבחירה בתוכנית הביטוח המתאימה היא תהליך אישי הדורש עיון ובחינה בהתאם לצרכים הבריאותיים והכלכליים של המבוטח. מומלץ לבחון את התוכניות השונות, להשוות כיסויים, ולקחת בחשבון גם את תשלומי השוטפים וההגבלות הקיימות בתוכנית.

ביטוחי בריאות

ביטוחי חיים

פנסיה ביטוח וקופ"ג

השאירו פרטים ונציג מומחה יחזור אליכם

?למה אני צריך ביטוח בריאות ולמה זה חשוב

ביטוח הבריאות הוא כלי המציע כיסוי רפואי מקיף, המאפשר גישה מהירה ומתמדה לטיפול רפואי במגוון תחומים. הכיסוי כולל בדיקות, טיפולים, רופאים מומחים וקבוצות מרפאה פרטיות, ואף מציע כיסוי בחו”ל במקרי חירום או לטיפולים מיוחדים. ההימור בביטוח בריאות קיים ביכולת להתמודד עם פגיעות, מחלות, וצרכים בריאותיים שונים בצורה פרטנית ומקצועית.

למרות המערכת הבריאותית המוצפנת שלנו, ביטוח הבריאות מציע למבוטחים חופש ורמות גישה שונות לטיפולים רפואיים. הוא מאפשר לך לבחור את הטיפול הנכון עבורך, ולאפשר לך לקבל את הטיפול המותאם ביותר לצרכיך, ללא התלות ברשות הציבורית. היכולת לבחור את הרופא או המרפאה שאתה מעוניין בה יכולה להיות ניטור ומאפשרת לך טיפול אישי והתאמה לצרכיך הבריאותיים המיוחדים.

היתרון המרכזי של ביטוח הבריאות הוא זמינות וזרימת טיפולים מהירה במגוון מרפאות ומוסדות רפואיים, וזאת בעוד מגוון רחב של טיפולים ושירותים מוצעים במערכת הבריאות הציבורית עלולים להיות מוגבלים ולדרוש המתנה ארוכה. הבריאות היא ערך יקר וביטוח הבריאות עשוי להבטיח לך כיסוי רחב ושירות אישי לצרכיך הבריאותיים.

כמו כן, ביטוח הבריאות מציע גם כיסוי רפואי לטיפולים בחו”ל, המסייע במקרים של תאונות או מחלות חדשות ודורשות טיפול חוץ למדינה. היכולת לשלם בביטוח ולקבל את הטיפול בחו”ל יכולה להיות מרגיעה ומביאה לתחושת ביטחון גבוהה.

בסיכום, ביטוח הבריאות יכול להיות אמצעי מרכזי להבטחת הבריאות ולטיפול מהיר ואיכותי. זהו כלי שמסייע לך לשמור על הבריאות ולטפל בה כשצריך, מבלי להיות תלוי במערכת הבריאות הציבורית.

ביטוח פיננסי: מנהיגות פיננסית חכמה לעתיד מבטיח

הר הכסף הינו אתר ממשלתי אשר מיועד לאתר כספים לא פעילים ע’ש החוסך בכל חברות הביטוח ובתי ההשקעות, בנוסף איתור גם כספים ע’ש קרוב שנפטר.

ממלאים טופס קצר הכולל פרטי קשר ופרטים אישיים לזיהוי. הנציג שחוזר אליך טלפונית מתחבר אונליין להר הביטוח על שמך לצורך צפיה במידע הביטוחי שלך בהר הביטוח ומחברות הביטוח. כשכל שהמידע מתקבל המומחה מטעמנו שכל עיסוקו הוא בדיקת תיקי ביטוח ומתן המלצות לביצוע מתחיל בבדיקת התיק ונותן ההמלצות. במקרים בהם תיק הביטוח מצריך זאת, המומחה מטעמנו יספק לך דוח מצב על פוליסות הביטוח שלך בחברות הביטוח. הנציג שלנו משתמש בתוכנות פנימיות שמשוות מחירים וכיסויים ובקשר ישיר עם חברות הביטוח לצורך בחינת אפשרויות להנחות והטבות.

אין כזה דבר כסף אבוד, הכסף רשום וצבור ע’ש ת.ז של העמית, בדיקה מהירה בהר הכסף תגלה בדיוק באיזה גוף הכסף צבור עבור כל עמית.

ממש לא, הבדיקה נעשית ללא מסירת אמצעי תשלום וללא כל צורך בתשלום.
שואלים את עצמכם איפה הקאצ’ ? זהו שאין קאצ’. אנו מאמינים שהמקצועיות, השקיפות והחתירה שלנו לחיסכון שלך תשרת אותך בבוא היום ברכישת ביטוח כלשהו ובהתאם לצרכיך בעתיד, כך שזה הזמן שלנו להפגין כלפיך את מקצועיותנו. כמובן שבתיקים בהם קיים חוסר ביטוחי או אי התאמה הדורשת המלצה להשלמה אנו נמליץ זאת עבורך אך ההחלטה הינה שלך בלבד. אנו נשמח לקבל את ההזדמנות הזו ממך.

כמה כסף יש על שמך, סוג הקופה
ממתי הכסף, מה דמי הניהול שמשלם, מספר פוליסה, דוח ניתוח תיק עם המלצות של בעל רישיון פנסיוני, ליווי של מומחה פנסיוני למשיכת הכסף

שאלות נפוצות

שאלות ותשובות

?הידעת

מנתוני משרד האוצר נראה כי מעל 30 מיליארד ש”ח ממתינים בקופות השונות.
בדיקה יסודית של מומחים, תעזור לכם לאתר ולשחרר את כספכם בהקדם!
רוצים לדעת כמה כסף מגיע לכם בגיל הפרישה ולעשות סדר אחת ולתמיד בחסכונות הפנסיוניים שלכם?לבדיקה ראשונית בחינם השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!

ביטוח פיננסי הוא כלי המסייע לך להגן על העתיד הפיננסי שלך ושל משפחתך. הביטוח מספק מנגנונים פיננסיים שמטרתם להפחית סיכונים פוטנציאליים ולמקד תשומת לב לתחושת הביטחון והשקט הפסיכולוגי הדרושים לך ולמשפחתך.

כמו ביטוח בריאות, ביטוח פיננסי מאפשר לך להפחית את הסיכונים הכלכליים שעשויים להתרחש במהלך החיים. כאשר אתה מבטיח את עתידך הפיננסי, אתה יכול לצפות בשלום נפשי רב יותר ולהתמודד בצורה יעילה יותר עם מצבים כלכליים לא צפויים.

ביטוח פיננסי מתעסק בפרמטרים כמו חיסכון, השקעות, ביטוח נכות, פנסיה, ועוד. כאשר אתה מבין את הצורך בביטוח פיננסי, אתה יכול לבחון את המסלולים השונים הקיימים ולבחור את אלו שמתאימים ביותר לצרכיך ולתקציבך.

המטרה העיקרית של ביטוח פיננסי היא להבטיח שבמקרי חירום או מצבים פיננסיים לא צפויים, אתה ומשפחתך מוגנים כלכלית ויש לכם מסלולים לפתרון ולהתמודדות. זה כולל הפסדים פוטנציאליים, בעיות בבניית הפיננסית, או מצבי איבוד המקורות הכלכליים.

ביטוח פיננסי מספק תחושת ביטחון ומשמש ככלי לתכנון פיננסי ארוך טווח, מאפשר לך להתמודד ביעילות עם שוני פרטים כלכליים ולהיות ערוך יותר לעתיד שלך ושל משפחתך. התכנון הפיננסי הינו חלק בלתי נפרד מהתכנון הכללי של החיים, והבנת הצורך בביטוח פיננסי היא חלק חשוב ממנו.

?במה נוכל לעזור לך

חיסכון משמעותי של עלויות הביטוח

בדיקה מול הר הכסף

היכן מחכים לך חסכונות פנסיוניים, פוליסות לביטוח חיים וחשבונות בנק אבודים?

בדיקה מול הר ביטוח

הר הביטוח - דוח ביטוחים מפורט — בדיקה מקצועית ויסודית עבור כל סוג הביטוחים. בדיקה מקצועית ומהירה עבור כל סוג הביטוחים. בדיקה מיידית חינם. דוח מרוכז של כל הפוליסות.

בדיקת כפל ביטוח

כל הביטוחים שלי — כלל ביטוח ופיננסים עושים סדר וחיסכון בתיק הביטוחי שלכם עם צוות מומחים - ללא עלות

בדיקת ביטוח פנסיוני

מה מוגדר כחסכונות פנסיוניים. קופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוחי חיים בעלי מרכיב של חיסכון, קרנות השתלמות ופוליסות ביטוח למקרה של מוות ללא מרכיב של חיסכון.
אנחנו תמיד קרובים

שבי ציון

נשמח להזדמנות לדבר איתך

(054) 780-2646

 

עקוב אחרינו

© בדיקת תיק ביטוחי 2020